Class 1A |
1 |
Brantley vs. Luverne |
|
2 |
Maplesville vs. Billingsley |
|
3 |
Linden at Washington County |
|
4 |
Hubbertville at Holy Spirit |
|
5 |
R.A. Hubbard does not play |
|
6 |
Loachapoka at LaFayette |
|
7 |
Cedar Bluff at Collinsville |
|
8 |
Valley Head at Ider |
|
9 |
Ragland vs. Gaston |
|
10 |
A.L. Johnson vs. West Blocton |
|
Class 2A |
1 |
Tanner vs. Colbert County |
|
2 |
Fyffe vs. Geraldine |
|
3 |
Lanett at Notasulga |
|
4 |
Washington County vs. Linden |
|
5 |
G.W. Long vs. Barbour County |
|
6 |
Pickens County at Greensboro |
|
7 |
Cottonwood at Geneva |
|
8 |
Sweet Water does not play |
|
9 |
Falkville vs. Decatur Heritage Christian |
|
10 |
Addison vs. Vinemont |
|
Class 3A |
1 |
Madison Academy vs. Maplewood TN |
|
2 |
T.R. Miller vs. Tallassee |
|
3 |
Piedmont vs. Cherokee County |
|
4 |
Dale County at Headland |
|
5 |
Walter Wellborn at Saks |
|
6 |
Colbert County at Tanner |
|
7 |
Pike County at Goshen |
|
8 |
Glencoe at Plainview |
|
9 |
Midfield at Wenonah |
|
10 |
Lauderdale County vs. Wilson |
|
Class 4A |
1 |
Leeds at Trinity |
|
2 |
UMS-Wright vs. Andalusia |
|
3 |
Dadeville vs. Reeltown |
|
4 |
Straughn at Opp |
|
5 |
Oneonta at Pinson Valley |
|
6 |
Saks vs. Walter Wellborn |
|
7 |
Thomasville at Demopolis |
|
8 |
Deshler at Russellville |
|
9 |
Fayette County at Gordo |
|
10 |
Hamilton at Sulligent |
|
Class 5A |
1 |
St. Paul's does not play |
|
2 |
Pleasant Grove at Center Point |
|
3 |
Vigor at McGill-Toolen |
|
4 |
Central Clay County vs. Benjamin Russell |
|
4 |
Jackson vs. Clarke County |
|
6 |
Charles Henderson vs. Daleville |
|
7 |
J.O. Johnson vs. Lee Huntsville |
|
8 |
Guntersville at North Jackson |
|
9 |
Etowah vs. Cullman |
|
10 |
Dora vs. Mortimer Jordan |
|
Class 6A |
1 |
Spanish Fort vs. Gulf Shores |
|
2 |
Clay-Chalkville vs. Minor |
|
3 |
Shades Valley at Bessemer City |
|
3 |
Carver Montgomery at Lee Montgomery |
|
5 |
Opelika at Auburn |
|
6 |
Daphne vs. Saraland |
|
7 |
Blount vs. Williamson |
|
8 |
Florence vs. Muscle Shoals |
|
9 |
Muscle Shoals at Hazel Green |
|
10 |
Decatur at Bob Jones |
|
Class 7A |
1 |
Hoover at Colquitt County GA |
|
2 |
Bob Jones vs. Decatur |
|
3 |
McGill vs. Vigor |
|
4 |
Spain Park at Hueytown |
|
5 |
Central Phenix City at Harris County GA |
|
6 |
Foley at Fairhope |
|
7 |
Vestavia Hills vs. Homewood |
|
8 |
Fairhope vs. Foley |
|
9 |
Gadsden City vs. Oxford |
|
10 |
Auburn vs. Opelika |
|
Class AISA |
1 |
Edgewood Academy at Coosa Valley Academy |
|
2 |
Restoration Academy vs. Tuscaloosa Academy |
|
3 |
Bessemer Academy vs. Marengo Academy |
|
4 |
Monroe Academy vs. Morgan Academy |
|
5 |
Marengo Academy at Bessemer Academy |
|
6 |
Wilcox Academy at Russell Christian |
|
7 |
Escambia Academy at Autauga Academy |
|
8 |
Clarke Prep does not play |
|
9 |
Autauga Academy vs. Escambia Academy |
|
10 |
South Choctaw Academy vs. Sumter Academy |