|
Class 1A |
1 | Brantley at Goshen | |
2 | Maplesville vs. #7 Sweet Water | |
3 | Hubbertville at Tharptown | |
4 | Donoho at Coosa Christian | |
5 | Linden at Dora | |
6 | Berry Fayette vs. Oakman | |
7 | Ragland vs. Ohatchee | |
8 | Hackleburg at Phil Campbell | |
9 | McKenzie does not play | |
10 | Phillips Bear Creek does not play | |
|
Class 2A |
1 | Fyffe at #10 Plainview | |
2 | Washington County vs. Pike County | |
3 | G.W. Long does not play | |
4 | Tanner does not play | |
5 | Ranburne vs. Westbrook Christian | |
6 | Elba at #9 Opp | |
7 | Sweet Water at #2 Maplesville | |
8 | Reeltown vs. Loachapoka | |
9 | Pickens County vs. #4 Gordo | |
10 | Red Bay at Marion County | |
|
Class 3A |
1 | Madison Academy at Briarwood | |
2 | Dale County does not play | |
3 | Glencoe vs. #5 Cleburne County | |
4 | Gordo at #9 Pickens County | |
5 | T.R. Miller vs. W.S. Neal | |
6 | Montgomery Academy vs. Alabama Christian | |
7 | Piedmont at Oneonta | |
8 | Lauderdale County does not play | |
9 | Opp vs. #6 Elba | |
10 | Plainview vs. #1 Fyffe | |
|
Class 4A |
1 | UMS-Wright at #1 St. Pauls | |
2 | Straughn does not play | |
3 | Leeds does not play | |
4 | Deshler vs. Athens | |
5 | Cleburne County at #3 Glencoe | |
6 | Fayette County at #8 Mortimer Jordan | |
7 | Saks vs. LaFayette | |
8 | West Blocton vs. Greensboro | |
9 | Wilson vs. Hatton | |
10 | Jacksonville does not play | |
|
Class 5A |
1 | St. Pauls vs. #1 UMS-Wright | |
2 | Guntersville at Albertville | |
3 | East Limestone at North Jackson | |
4 | Demopolis vs. Hillcrest Tuscaloosa | |
5 | Jackson vs. Wilcox Central | |
6 | Russellville at Cullman | |
7 | Parker vs. Central Tuscaloosa | |
8 | Mortimer Jordan vs. #6 Fayette County | |
9 | Ramsay at Woodlawn | |
10 | Calera at Chilton County | |
|
Class 6A |
1 | Clay-Chalkville at Hewitt-Trussville | |
2 | Opelika at Enterprise | |
3 | Saraland vs. #7 Blount | |
4 | Spanish Fort at Citronelle | |
5 | Florence vs. Huntsville | |
6 | McAdory at Center Point | |
7 | Blount at #3 Saraland | |
8 | Benjamin Russell does not play | |
9 | Shades Valley vs. Vestavia Hills | |
10 | Daphne vs. LeFlore | |
|
Class 7A |
1 | Hoover vs. Blackman TN | |
2 | Fairhope vs. Theodore | |
3 | Central Phenix City does not play | |
4 | Oak Mountain vs. Pell City | |
5 | Baker vs. Davidson | |
6 | Bob Jones at Austin | |
7 | Foley vs. McGill-Toolen | |
8 | Gadsden City does not play | |
9 | Prattville vs. Valley | |
10 | Murphy vs. Alma Bryant | |
|
Class AISA |
1 | Edgewood Academy vs. Fort Dale Academy | |
2 | Bessemer Academy at #3 Escambia Academy | |
3 | Escambia Academy vs. #2 Bessemer Academy | |
4 | Marengo Academy vs. Jackson Academy | |
5 | Monroe Academy vs. Kingwood Christian | |
6 | Restoration Academy does not play | |
7 | South Choctaw Academy at #10 Tuscaloosa Academy | |
8 | Autauga Academy at Lowndes Academy | |
9 | Wilcox Academy at Sparta Academy | |
10 | Tuscaloosa Academy vs. #7 South Choctaw Academy | |