|
Class
1A |
1 |
Brantley at Florala |
|
2 |
Maplesville does not play |
|
3 |
Hubbertville at #8 Berry Fayette |
|
4 |
Ragland at Talladega County
Central |
|
5 |
Donoho at Victory Christian |
|
6 |
A.L. Johnson vs. Keith |
|
7 |
McKenzie vs. Red Level |
|
8 |
Berry Fayette vs. #3 Hubbertville |
|
9 |
Linden at Ellwood Christian |
|
10 |
Isabella vs. Billingsley |
|
|
Class
2A |
1 |
Fyffe vs. Gaston |
|
2 |
Washington County vs. Mobile
Christian |
|
3 |
G.W. Long at Geneva County |
|
4 |
Reeltown vs. #7 Ranburne |
|
5 |
Tanner vs. Tarrant |
|
6 |
Geneva County vs. G.W. Long |
|
7 |
Ranburne at #4 Reeltown |
|
8 |
Sweet Water at Leroy |
|
9 |
Elba vs. Goshen |
|
10 |
Pickens County vs. R.C. Hatch |
|
|
Class
3A |
1 |
Madison Academy vs. Colbert
Heights |
|
2 |
T.R. Miller vs. Opp |
|
3 |
Dale County at Wicksburg |
|
4 |
Glencoe at Ashville |
|
5 |
Gordo at American Christian |
|
6 |
Lauderdale County vs. Sheffield |
|
7 |
Montgomery Academy at Fultondale |
|
8 |
Pike County vs. Barbour County |
|
9 |
Aliceville vs. Greene County |
|
10 |
Piedmont vs. Pleasant Valley |
|
|
Class
4A |
1 |
Leeds vs. Handley |
|
2 |
UMS-Wright at #6 Thomasville |
|
3 |
Saks vs. Crossville |
|
4 |
Jacksonville vs. Cleburne County |
|
5 |
Straughn vs. Catholic Montgomery |
|
6 |
Thomasville vs. #2 UMS-Wright |
|
7 |
Oneonta vs. Priceville |
|
8 |
Haleyville vs. Cordova |
|
9 |
Fayette County at Carbon Hill |
|
10 |
Ashford at Trinity |
|
10 |
Wilson at Deshler |
|
|
Class
5A |
1 |
St. Pauls vs. Williamson |
|
2 |
Guntersville at Etowah |
|
3 |
Mortimer Jordan at Alexandria |
|
4 |
Russellville at #8 East Limestone |
|
5 |
Ramsay at #6 Parker |
|
6 |
Parker vs. #5 Ramsay |
|
7 |
Vigor vs. #9 Jackson |
|
8 |
East Limestone vs. #4 Russellville |
|
9 |
Jackson at #7 Vigor |
|
10 |
Demopolis vs. Sumter Central |
|
|
Class
6A |
1 |
Spanish Fort at Baldwin County |
|
2 |
Clay-Chalkville vs. Center Point |
|
3 |
Shades Valley at Gardendale |
|
4 |
Opelika vs. Chelsea |
|
5 |
Blount at Robertsdale |
|
6 |
Saraland vs. Citronelle |
|
7 |
Florence vs. Austin |
|
8 |
Decatur does not play |
|
9 |
Carver Montgomery vs. Russell
County |
|
10 |
Daphne at #2 Fairhope |
|
|
Class
7A |
1 |
Hoover at #10 Spain Park |
|
2 |
Fairhope vs. #10 Daphne |
|
3 |
Central Phenix City at #8 Smiths
Station |
|
4 |
Foley vs. Baker |
|
5 |
Prattville vs. Jeff Davis |
|
6 |
Gadsden City vs. Huntsville |
|
7 |
Oak Mountain at Hewitt-Trussville |
|
8 |
Smiths Station vs. #3 Central Phenix
City |
|
9 |
Bob Jones at Buckhorn |
|
10 |
Spain Park at #1 Hoover |
|
|
Class
AISA |
1 |
Edgewood Academy vs. Macon-East
Academy |
|
2 |
Bessemer Academy vs. Tuscaloosa
Academy |
|
3 |
Monroe Academy at Escambia Academy |
|
4 |
Escambia Academy vs. Monroe
Academy |
|
5 |
Marengo Academy vs. Pickens
Academy |
|
6 |
Wilcox Academy at Clarke Prep |
|
7 |
Restoration Academy at Glenwood
Academy |
|
8 |
South Choctaw Academy at Patrician
Academy |
|
9 |
Tuscaloosa Academy at Bessemer
Academy |
|
10 |
Autauga Academy vs. Morgan Academy |
|